у господарстві є кури гуси качки та індики. кури становлять 5/12 гуси 1/8 качки 5/16 індики решту.

яка найменша кількість птахів може бути у господарстві?

Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Лиза.

 \frac{5}{12}  +  \frac{1}{8}  +  \frac{5}{16} =  \frac{20 + 6 + 15 }{48}  =  \frac{41}{48}

індики =

 \frac{7}{48}

найменша кількість птахів - 48