Після того, як Олег витратив 55% своїх грошей на подарунок сестрі й 25%--- на книжку, у нього

залишилося 3 грн. Скільки грошей було в Олега спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Синкевич Егор.

Ответ:

15 грн

Пошаговое объяснение:

3%/20грн=0,15грн-1%

0.15грн*100%=15 грн

Отвечает Орлова Лена.

Ответ: 15 грн

Пошаговое объяснение:

100 % - 55 % - 25 % = 20 %

Составляем пропорцию

x - 100 %

3 - 20 %

x=3×100/20=15 (грн)