Скільки треба взяти свіжих грибів,щоб отримати 4,8 кг сушених якщо маса сушених грибів складає 12%

маси свіжих ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедов Ярослав.

Ответ:

Якщо 4,8 кг уже становить 12% маси свіжих, тоді

1) 4,8 : 12 • 100 = 40 (кг) – свіжих грибів треба взяти.

2 спосіб.

Якщо 4,8 кг уже становить 0,12 маси свіжих, тоді

1) 4,8 : 0,12 = 480 : 12 = 40 (кг) – свіжих грибів треба взяти.

3 спосіб.

х кг – 100 %

4,8 кг – 12%

х = (4,8 • 100) : 12 = 480 : 12 = 40 (кг) – свіжих грибів треба взяти.

Відповідь: треба взяти 40 кг свіжих грибів.