Токар мав вточити 120 деталей. за першу годину він вточив 35% від всіеї кількісті а за другу 40%.

Скільки деталей залишилося виточити токарю?

Ответы на вопрос

Отвечает Куанай Адемай.

Ответ:

30 деталей

Пошаговое объяснение:

1) 120*35/100=42

2)120*40/100=48

3)120-42-48=30