У магазині «Жіночий одяг» зимових шуб було в 5 разів більше, ніж у магазині «Ексклюзив». Коли в

магазині «Жіночий одяг» продали 120 шуб, а в магазин «Ексклюзив» завезли 40 шуб, то в обох ма- газинах кількість шуб стала однаковою. Скільки шуб було в магазині «Ексклюзив» спочатку? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Блошниченко Кирилл.

Умова задачі:

м. жіночий одяг - 5x

м. ексклюзив - x

за умови задачі складаємо рівняння:

5x - 120 = x + 40

5x - x = 40 + 120

4x = 160

x = 160 : 4

x = 40

40 (ш) - в магазині "ексклюзив"

Відповідь : 40 шуб в магазині "ексклюзив" було спочатку.

гарних оцінок пупс <3