Середньовічний лицар купив попону, шолом і лати за 629 монет . Якби він купив лише попону та

шолом то заплатив би 463 монети, а якби купив лише шолом і лати то заплатив бы 373 монети​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ и пошаговое объяснение:

629 – 463 = 166 (монет за Латы)

629 – 373 = 256 (монет за Попона)

166+256 = 422 (монет за Латы и Попона)

629 – 422 = 207 (монет за Шлем)