Різниця між катетами прямокутного трикутника дорівнює 5 см а гіпотенуза 25 см. Обчислити периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.
C = b+5
a = 25
25^2=(b+5)^2+b^2
625=b^2+10b+25+b^2
2b^2+10b-600=0
b^2+5b-300=0
b=(-5+-корінь з(25+1200))/2=(-5+-корінь з(35))/2 =>
b1=15см
b2=-20(не підходить, тому що катет повинен бути більше нуля)
=> c=15+5=20см => p=a+b+c=20+15+25=60см