Натали потрибно написати реферат обсягом 32 сторинки. У вивторок Наташа написала 3/8 реферату, а в

середу 1/4. Скильки сторинок залишилося написати Наташи?

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Варвара.

Ответ

12 стр

Пошаговое объяснение:

1/4=2/8

3/8+2/8=5/8

32*5/8=20

32-20=12