Розв'яжи задачу різними способами. Вінні-Пух поклав в один горщик 5/8кг меду, а в інший1/8кг

менше. Скільки важить мед у двох горщиках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козуля Катруся.
1/8+5/8=6/8
6/8=3/4
Надеюсь помогла
Отвечает Исабек Алиби.

Ответ:

6/8 кілограм меду.

Пошаговое объяснение:

1/8+5/8