58. Екі каланын арасы өзен бойымен 350 км. Бір теплоход осы кашыктыкты 10сағатта, екіншісі 7

сағатта жүріп өтеді. Екінші теплоходтын жыламдығыбіріншісінін жылдамдығынан нешеге артык?Пж дам сердечко и подпишусь

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Диана.

Ответ:

350:10=35(1теплоход

350:7=50(2теплоход

50-35=15

15артық