Помогите пожалуста: 3 кәмпит және 2 шоколад 29 теңге тұрады. 4 кәмпит және 1 шоколад 27 теңге

тұрады. 1 кәмпит қанша теңге тұрады? 1 шоколад қанша теңге тұрады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:

Кәмпит 5 шоколад 7

3х+2у=29

4х+у=27 у=27- 4х

3х+2(27-4х)=29

3х+54-8х=29

-5х=25

Х=5 у=27-4*5=7