50 Picas Uшы тұр. Біреуіненсу 50 м/сағ жылдамдықпен құйылады,ал екіншісінен 40 м/сағ

жылдамдықпенсыртқа ағады. Екі құбырды да ашқан кездехауыздың іші бос болды. Қанша уақыттанкейін хауызда 270 м3 су болады?40 м/сағСЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ,8Ойлан және жауап бер.Емен мен теректе 26 құс қонып отыр. Теректен құс ұшыпкетті. Ал еменнен 4 құс терекке келіп қонды. Осыдан кейін екіағаштағы құстардың саны бірдей болды. Бастапқыда ағаштар-дың әрқайсысында қанша құстан қонып отырды?ҮЙ ТАПСЫРМАСЫТапсырманы орында.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

26-6=20

20/2=10

10+2=12

12-6=14

Пошаговое объяснение: