7. Қалдықпен бөлуді орындап, оны тексер. 58:5 65:647:729:349:647:588:918:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Жданкина Дарья.

Пошаговое объяснение:

58/5=11(3)

65/6=10(5)

47/7=6(5)

29/3=9(2)

49/6=8(1)

47/5=9(2)

88/9=9(7)

18/7=2(4)