7. Қалдықпен бөлуді орындап, оны тексер. 58 : 529 : 365 : 649: 647:747:588:918:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Райковський Сергій.

58:5=11,6

29:3=9,(6)

65:6=10,8(3)

49:6=8,1(6)

47:7=6,7142857142857

47:5=9,4

88:9=9,(7)

18:7=2,5714285714285