Склади і розв'яжи задачу про продаж самокатів гіроскутерів у крамниці за схемою склади вираз і

знайди його значення самокати було 34 штуки продали 15 скільки всього залишилось гіроскутерів 27 було продали 18 скільки залишилосьВираз : (◻️ - ◻️ ) - ( ◻️ - ◻️ ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Пошаговое объяснение:

(34-15)-(27-18)=19-9=10