902 1 л води має масу 1 кг. Скільки тонн води міститься а резервуарі, що має форму прямокутного

паралелепіпедаВимірами 5 м, 2 м із м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Света.

Ответ:

30 тонн

Пошаговое объяснение:

Переведем размеры резервуара в дециметры т.к. 1 л = 1 дм³

a=50 дм³

b=20 дм³

c=30 дм³

V=abc=50*20*30=30000 ( дм³ )

30000 дм³ = 30000 литров

30000 литров = 30000 кг = 30 тонн