Знайдіть невідомий член пропорції 7,6:х=2 1/9:2 4/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.

Ответ:

7,6:х=2 1/9:2 4/9

7,6÷х=19/22

х=7,6÷19/22

х=8 4/5