Склади задачу про сливи й персики, розв’язанням якої буде вираз 12 - 12:3​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Михаил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

В корзині було 12 слив, а персиків - у 3 рази менше. Наскільки більше слив було в корзині, ніж персиків?

Розв‘язання:

12 - 12:3 = 12-4 = 8 (слив)

Відповідь: у корзині було на 8 слив більше, ніж персиків.