Скільки учнів у класі, якщо 1 учень складає 4% всіх учнів класу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Особова Лера.

Ответ:↓↓↓

Щоб дізнатися, скільки учнів у класі, ми повинні поділити 100% на відсоток, який представляє одного учня.

Припустимо, що загальна кількість учнів у класі позначається як "x".

1) Оскільки один учень складає 4% від загальної кількості учнів, ми можемо скласти рівняння:

1 учень = 4% від x

2) Щоб знайти "x", нам потрібно поділити обидві сторони рівняння на 4%:

1 учень / 4% = (4% від x) / 4%

4% зліва від рівняння відміняється з 4% справа:

1 / 4% = x / 100%

Для спрощення, ми перетворюємо відсотки на десяткові дроби:

1 / 0.04 = x / 1

Тепер, ми можемо знайти "x", помноживши обидві сторони рівняння на 0.04:

0.04 * (1 / 0.04) = 0.04 * (x / 1)

0.04 зліва від рівняння відміняється, залишаючи нас з:

1 = 0.04x

Щоб визначити "x", ми ділимо обидві сторони рівняння на 0.04:

1 / 0.04 = (0.04x) / 0.04

0.04 справа від рівняння відміняється:

25 = x

Тому, у класі є 25 учнів.

Отвечает Бариев Даниль.
Х учнів - 100%
1 учень - 4%
за допомогою пропорції 1 помножити на 100 і поділити на 4 дорівнює 25
відповідь: 25 учнів у класі