Знайти число, 2 дріб 5 якого дорівнює 8; 4 дріб 5 якого дорівнює 40.


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

если 2\5 равно 8   то само число   8:2*5=4*5=20

если 4\5  равно 40   то само число   40:4*5=10*5=50