Знайдіть 15 % від числа b, якщо40 % від 70 % числа b дорівню-ють 56.​


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Саида.

число b - 100%

0,7b - 70% числа b

0,4 · 0,7b = 0,28b - 40% от 0,7b

Уравнение:

0,28b = 56

b = 56 : 0,28

b = 200

200 : 100 · 15 = 30 - 15% числа b

Ответ: 30.