Петрик зриває за 21 хвилину 48 яблук а Сашко за 84 хвилини 36 яблук Скільки яблук зірвав Петрик за

час за який Сашко збере 54 яблука

Ответы на вопрос

Отвечает Витвицкий Мирослав.

Ответ:

  288 яблук

Пошаговое объяснение:

  Петрик 21хв  48я

  Сашко  84хв 36я

  Петрик   ?       ?

  Сашко    ?  54я

1) 84 * 54 : 36 = 126 (хв.) - Сашко збере 54 яблука

2) 126 * 48 : 21 = 288 (я.) - зібрав Петрик, поки Сашко збирав 54 яблука