обчисли застосовуючи переставну властивість додавання:1) 500+ 40 + 200 +50 2)200+20+700+30 3)

300+50+20+600 4) 10+70+800+100

Ответы на вопрос

Отвечает Даллакян Георгий.
1) 500+40+200+50=500+200+50+40=700+90=790
2) 200+20+700+30=200+700+20+30=900+50=950
3) 300+50+20+600=300+600+50+20=900+70=970
4) 10+70+800+100=800+100+70+10=900+80=980
В останньому необов"язково переставляти, можна й так
10+70+800+100=80+900=980