Помогите У трьох посудинах 70 л рі-дини. У першій посудиніна 2,5 л рідини менше, ніжу другій, а в

третій на9,3л більше, ніж у першій.Скільки рідини в кожнійпосудині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Сева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

I   - х

II  -х+2,5

III - х+9,3

Всего: 70 л

х+х+2,5+х+9,3=70

3х+11,8=70

3х=58,2

х=19,4 л  в 1 сосуде

19,4+2,5=21,9 л во 2 сосуде

19,4+9,3=28,7 л в 3 сосуде

Отвечает Портнягина Ксюша.

нехай а - рідина у першій посудині в л, b - в другій посудині та с - в третій

за умовою у трьох посудинах разом 70л рідини, тобто а+b+c=70. нам відомо, що у першій посудині на 2,5л більше ніж у другій, тобто b=2,5+a, та в третій на 9,3л більше ніж у першій, тобто с=9,3+а

користуючись відомими даними запишемо рівняння а+b+c=a+2,5+a+9,3+a=70 звідси а дорівнює 19,4л

з умови b=2,5+a підставимо значення а=19,4 --> b=2,5+19,4=21,9л та с=9,3+а підставимо значення а=19,4 --> с=9,3+19,4 = 28,7л

ВІДПОВІДЬ: (19,4л) (21,9л) (28,7л)