Топта 16 оқушы бар. Оның ішінде 8 оқушы хоккейге, 9 оқушы бассейнге барады. Қанша оқушытің екеуімен

де айналысатынын табыңыз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малий Анна.

Ответ:

2 немесе 1 деп ойлаймын

Пошаговое объяснение:

9+8=17

17-16=1

Отвечает Пожарская Катя.
2 немесе 1 ойлаймын
8+9=17
17-16=1
О:1 бала екі спортқа қатысып жүр