Розв’яжіть рівняння |2х + 1| = 7. У відповідь запишіть суму знайдених коренів рівняння.

Допоможіть будь ласка(

Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Ответ:

I2x+1I = 7   раскрываем модуль

2х+1 = 7     ⇒     2х = 6   ⇒  х = 3

2х+1 = -7    ⇒     2х = -8     ⇒   х = -4

Пошаговое объяснение: