А) жолаушылар пойызындагы 3 вагонның әрқайсысында 32 жо- лаушыдан, ал 2 вагонның әрқайсысында 24

жолаушыдан бар.Пойызда барлығы қанша жолаушы бар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

1.32×3=96

2.24×2=48

3.96+48=144