нА ФЕРМІ 10 ЧОРНИХ,А БІЛИХ В 3 РАЗИ БІЛЬШЕ.СКІЛЬКИ ВСЬОГО КОНЕЙ НА ФЕРМІ?


Ответы на вопрос

Отвечает Полунин Ваня.

1)скільки білих?

10*3=30

2)скільки всього коней?

10+30=40

Отвечает Дмитриева Наташа.

10х3=30 БІЛИХ КОНЕЙ

30+10=40 всего