Коли в Токіо 5 годин ранку, в Києві – 10 годин вечора попереднього дня. Коли в Києві полудень, в

Нью-Йорку – 5 годин ранку. На скільки годин пізніше наступає Новий рік у Нью-Йорку порівняно з Токіо?

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Анюта.

12-5=7(час) -разница во времени между

Нью-Йорком и Киевом

12-5=7(час) - разница во времени между Токио и

Киевом

7+7=14(час) - разница во времени между Токио и

Нью-Йорком

5+14=19(час) - в Нью-Йорке

Нью-Йорк

Киев

Токио

54

124

54

124

?4

54