2sin x=-√3 срочно математика


Ответы на вопрос

Отвечает Шабунин Даниил.

Щоб розв’язати рівняння 2sin(x) = -√3, ми можемо виокремити функцію синуса, поділивши обидві частини рівняння на 2:

sin(x) = -√3/2

Тепер нам потрібно знайти кути, синус яких дорівнює -√3/2. Ці кути відповідають базовому куту π/3 радіан (або 60 градусів) у третьому та четвертому квадрантах одиничного кола.

У третьому квадранті кут із синусом -√3/2 дорівнює (π - π/3) = 2π/3.

У четвертому квадранті кут із синусом -√3/2 дорівнює (-π + π/3) = -π/3.

Отже, розв’язками рівняння 2sin(x) = -√3 є:

x = 2π/3 + 2πn,

і

x = -π/3 + 2πn,

де n – ціле число.