При яких значеннях змінної має зміст вираз 3x+4 дам 40 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Александр.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

Вираз 3x + 4 має зміст для будь-якого значення змінної x.

Тобто, вираз 3x + 4 може бути обчислений для будь-якого числа, яке ми призначимо змінній x. Наприклад, якщо x = 2, то:

3*2+4=6+4=10

Якщо x = -1, то:

3*(-1)+4 = -3+4 = 1

Таким чином, вираз 3x + 4 має зміст для будь-якого значення змінної x.