Умова. трикутник авс. ав=10см. ас в 2 рази більше . ас на 6 см менше вс. знайти периметр

трикутника. Допоможіть будь -ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Блохин Илья.
1)10 •2=20(см)-ас
2)20+6=26(см)-вс
Р=ав+вс+са = 10+20+26=56 см або 5 дм 6 см периметр трикутника