Пж помогите! Через один кран вода заповнює бак за 7 хв, а через інший за 14 хв. Яка частина

бака.буде заповнена, якщо обидва крани відкрити на 1 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ваня.

1 - весь бак

1:7=1/7 частину бака наповніть за 1 хв. перший кран

1:14=1/14 частину бака наповніть за 1 хв. другий кран

1/7+1/14=2/14+1/14=3/14 бака буде наповнена через 1 хв. якщо відкрити обидва крана