Моторний човен за течією річки пройшов 180 км / за 10 год , а зворотній шлях за 15 год . Знайдіть

власну швидкість катера та швидкість течії ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Алина.

180/10=18км/ч скорость по течению

180/15=12км/ч против течения

(18-12)/2=3км/ч скорость течения

18-3=15км/ч скорость катера