пж срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!волосипедист рухається зі швидкістю 10,5 км/год яку

відстань він проїде за 1,4год​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ви можете знайти відстань, яку подолає велосипедист, що рухається зі швидкістю 10,5 км/год протягом 1,4 години, за допомогою формули v = s/t, де v - швидкість, s - відстань, а t - час. Перетворивши формулу, ми отримуємо s = v * t. Таким чином, велосипедист подолає відстань s = 10.5 * 1.4 = 14.7 км. Отже, велосипедист проїде 14.7 км за 1.4 години.