Матуся попросила дітей купити в магазині 2 кг картоплі по 12 кг і 3 кг яблук по 18 грн. Скільки

решти мають отримати діти з купюри 100грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Баланин Андрей.
[12*2]+[18*3]=24+54=78
100-78=22 грн