Знайти усі числа кратні 7, для яких виконується нерівність 20


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Максим.

Ответ:Щоб знайти всі числа кратні 7, які менше або рівні 20, ти можете використовувати цикл або математичний підхід.

Математичний підхід:

Числа, кратні 7, це числа, які можна представити у вигляді 7n, де n - це ціле число.
Тепер перевіримо, які такі n менше або рівні

20:7n ≤ 20

Розділимо обидві сторони на 7 (за умови, що 7 ≠ 0, що є істинним):n ≤ 20 / 7n ≤ 2,8571

Таким чином, n може бути будь-яким цілим числом від -∞ до 2.
Позитивні значення n будуть представляти числа кратні 7, менше або рівні 20:n = -2, -1, 0, 1, 2

Тепер, щоб отримати відповідні числа:7 * (-2) = -14

7 * (-1) = -7

7 * 0 = 0

7 * 1 = 7

7 * 2 = 14

Отже, числа кратні 7, які менше або рівні 20, це -14, -7, 0, 7, 14.

Пошаговое объяснение: