21. Знайдіть усі натуральні значення х, для яких виконується нерівність 20 < х < 50 і які:

1) кратні числу 9; 2) є дільниками числа 90. СРОЧНО МНЕ НАДО 17 СЕНТЯБРЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Кратні числу 9:

Числа, кратні 9, мають вид 9k, де k - ціле число.

Отже, перевіримо всі цілі числа k, такі що 20 < 9k < 50:

Для k = 3: 9 * 3 = 27 - підходить

Для k = 4: 9 * 4 = 36 - підходить

Для k = 5: 9 * 5 = 45 - підходить

Таким чином, усі натуральні значення х, які є кратними числу 9 і задовольняють умові 20 < х < 50, це 27, 36 і 45.

Є дільниками числа 90:

Щоб число було дільником 90, воно повинно ділити 90 без залишку.

Отже, перевіримо всі числа в діапазоні 20 < х < 50, які є дільниками числа 90:

21 - не є дільником

22 - не є дільником

...

30 - є дільником

31 - не є дільником

...

44 - не є дільником

45 - є дільником

46 - не є дільником

...

49 - не є дільником

Таким чином, натуральні значення х, які є дільниками числа 90 і задовольняють умові 20 < х < 50, це 30 і 45.

Отвечает Диаров Руслан.

в первом это числа 27, 36,45

во втором 30, 45