задача 3 клас ; Петрик зЇв горішків у 2 рази менше за Миколку і на 2 більше 3а Валю. Усього вони

зїли 14 горішків. Скільки горішків зїв кожний ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.
Допустим, Петя съел Х орешков. Тогда Коля съел 2Х орешков, а Валя (Х-2) орешков. Всего они съели 14, т.е.:
Х+(2Х)+(Х-2)=14
4Х-2=14
4Х=16
Х=4
Итого, Петя съел 4 орешка, Коля 2*4=8, а Валя 4-2=2 орешка.