Розвяжи ревняня 1)6,72-(х-4,8)=5,137 2)0, 72:(0,8-х)=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Михаил.

Ответ:x=-0,6

Пошаговое объяснение:

1) 6,72 - (х - 4,8) = 5,137

Спочатку розкриємо дужки:

6,72 - х + 4,8 = 5,137

Тепер згрупуємо подібні члени:

(6,72 + 4,8) - х = 5,137

Обчислимо суму в дужках:

11,52 - х = 5,137

Віднімемо 11,52 від обох боків рівняння:

-х = 5,137 - 11,52

-х = -6,383

Помножимо обидва боки на -1:

х = 6,383

Отже, розв'язок рівняння: х = 6,383

2) 0,72 : (0,8 - х) = 1,5

Спочатку розкриємо дужки:

0,72 : 0,8 - х = 1,5

Тепер обчислимо ділення:

0,9 - х = 1,5

Віднімемо 0,9 від обох боків рівняння:

-х = 1,5 - 0,9

-х = 0,6

Помножимо обидва боки на -1:

х = -0,6

Отже, розв'язок рівняння: х = -0,6