Сторони прямокутника дорівнюють 21/5 і 32/5 м. Знайди його периметр. Будь ласка допоможіть будь

ласка допоможіть!!!!! Це срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Денис.

Ответ:

а=21/5

в=32/5

Р=?

Р=(а+в)×2=(21/5+32/5)×2=53/5×2/1=106/5=21 1/5

ответ Р=21 1/5