Розкласти на прості множники 99, 102, 226, 630, 1470, 2680. будьласка хелп​


Ответы на вопрос

Отвечает Горелая Анастасия.

Відповідь:

99 = 3 * 3 * 11

102 = 2 * 3 * 17

226 = 2 * 113

630 = 2 * 3 * 5 * 7

1470 = 2 * 3 * 5 * 7 * 7

2680 = 2 * 2 * 2 * 5 * 67

Отже, ось розклад кожного з чисел на прості множники:

99 = 3^2 * 11

102 = 2 * 3 * 17

226 = 2 * 113

630 = 2 * 3^2 * 5 * 7

1470 = 2 * 3 * 5 * 7^2

2680 = 2^3 * 5 * 67

Покрокове пояснення:

Ці розклади допоможуть вам представити кожне число у вигляді добутку простих множників.