Допоможіть будь ласка √3х+4=7 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Самусина Дарья.

Щоб розв'язати рівняння √3х + 4 = 7, спробуємо виконати необхідні операції:

Віднімемо 4 від обох боків рівняння:

√3х = 7 - 4

√3х = 3

Піднесемо обидва боки до квадрату, щоб усунути корінь:

(√3х)² = 3²

3х = 9

Розділимо обидва боки на 3, щоб знайти значення x:

х = 9 / 3

х = 3

Таким чином, розв'язок рівняння √3х + 4 = 7 є x = 3.

Отвечает Божевольный Алексей.

Ответ:

х=3

Пошаговое объяснение:

√3х+4=7

√3х=7-4

√3х=3

3х=9

х=3