1) 2,5х = -1; 2) 0 ,4 х -6 = 0 ,6 х -9 ; 3) 3 (1 -х ) + 5(х + 2) = 1-4 х ; 4) 0 ,3 (3 х -1 ) + 0,2

= 5 (0 ,1 -0 ,2 х )-0 ,1 . с решениям

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

1)-0.4

2)15
3)-2
4)0.3

Пошаговое объяснение:

1)2.5x = -1

x = -1 / 2.5

x = -0.4

2)0.4x - 6 = 0.6x - 9

-6 = 0.2x - 9

3 = 0.2x

x = 3 / 0.2

x = 15

3)3(1 - x) + 5(x + 2) = 1 - 4x

3 - 3x + 5x + 10 = 1 - 4x

2x + 13 = 1 - 4x

2x + 4x = 1 - 13

6x = -12

x = -12 / 6

x = -2

4)0.3(3x - 1) + 0.2 = 5(0.1 - 0.2x) - 0.1

0.9x - 0.3 + 0.2 = 0.5 - 1x - 0.1

0.9x - 0.3 + 0.2 = 0.5 - 1x - 0.1

0.9x - 0.1 = 0.4 - 1x

0.9x + 1x - 0.1 = 0.4

1.9x - 0.1 = 0.4

1.9x = 0.4 + 0.1

1.9x = 0.5

x = 0.5 / 1.9 ≈ 0.3

Отвечает Абдракова Рината.

1) 2.5x = -1

  Для розв'язання цього рівняння потрібно поділити обидві сторони на 2.5:

  x = -1 / 2.5

  x = -0.4

2) 0.4x - 6 = 0.6x - 9

  Спочатку можемо відняти 0.4x з обох сторін:

  -6 = 0.2x - 9

  Тепер додамо 9 до обох сторін:

  3 = 0.2x

  Тепер поділимо обидві сторони на 0.2:

  x = 3 / 0.2

  x = 15

3) 3(1 - x) + 5(x + 2) = 1 - 4x

  Розкриємо дужки і спростимо рівняння:

  3 - 3x + 5x + 10 = 1 - 4x

  Тепер об'єднаємо подібні члени на лівій стороні:

  2x + 13 = 1 - 4x

  Додамо 4x до обох сторін:

  6x + 13 = 1

  Віднімемо 13 від обох сторін:

  6x = 1 - 13

  6x = -12

  Тепер поділимо обидві сторони на 6:

  x = -12 / 6

  x = -2

4) 0.3(3x - 1) + 0.2 = 5(0.1 - 0.2x) - 0.1

  Розкриємо дужки і спростимо рівняння:

  0.9x - 0.3 + 0.2 = 0.5 - 1x - 0.1

  Тепер об'єднаємо подібні члени на кожній стороні:

  0.9x - 0.1 = 0.5 - 1x - 0.1

  Додамо 1x до обох сторін:

  0.9x + 1x - 0.1 = 0.5 - 0.1

  Об'єднаємо x-терми на лівій стороні:

  1.9x - 0.1 = 0.5 - 0.1

  Тепер додамо 0.1 до обох сторін:

  1.9x = 0.4

  Поділимо обидві сторони на 1.9:

  x = 0.4 / 1.9

  x ≈ 0.2105 (округлено до чотирьох знаків після коми)