Әрбір көршілес екеуінің бір-бірінен арақашықтығы 4,2 м болатын 77 қада бар. Осы қадаларды әрбір

көршілес екеуінің бір-бірінен арақашықтығы 3,8 м болатын неше жаңа қадамен ауыстыруға болады? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Станиславов Роман.

4.2м-77 қада

3.8м-х

4.2/3.8=х/77

х=4.2*77/3.8=85

х=85