група туристів мандрувала 3 дня.у перший день вони подолали 30 % всього шляху, у другий день 22% а

в третій інші 24 км. Яку відстань подолали туристи за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Андрей.

Ответ:

200 км

Пошаговое объяснение:

1. 100-(30+22)=48(%)-у третiй день;

2. 48:24×100=200(км)-за три днi.

Отвечает Саганець Юлія.

Пошаговое объяснение:

1)100-(30+22)=48(%)- за 3 добу

2)48:24×100=200(км)-весь шлях який пройшли туристи

Відповідь:200 км

P.S. если ответ был полезен отметь его лучшим