27a8b16 жеті таңбалы саны 12-ге қалдықсыз бөлінеді. Онда a және b цифрларының қосындысы қандай

мәндерді қабылдай алады?

Ответы на вопрос

Отвечает Холодилов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на 12 делится, если делится на 3 и на 4,соответственно, надо найти сумму чисел чтобы онаделилась на 3. А=2,б=1;

а+б=2+1=3