З першої грядки зібрали 36 кг цибулі, а з другої на 6 кг цибулі менше з третьої - у 5 разів менше.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.
36-6=30 30поделить на5=6
Отвечает Муратова Анель.
36-6=30(кг )- цибулі зібрали з другої грядки;
30:5=6(кг)-цибулі зібрали з третьої грядки

Взагалі тут не дописана ні умова задачі, ні не поставлено питання.

Якщо у 5разів менше, ніж з другої, тоді так
І якщо питається скільки з кожної грядки зібрали, бо якщо питання Скільки з трьох грядок зібрали, то треба буде ще й додати