Сыныптағы әрбір оқушы мен немесе жүзумен, немесе екеуімен де айналысады. Оқушылардың бестен үші

биман айналысады, бестен үші жүзумен айналысады. 5 оқушының бимен де, жүзумен де айналысатыны белгілі. Сыныпта неше оқушы бар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

Ответ:25

Пошаговое объяснение:

1-3/5=2/5

2/5+2/5=4/5

1-2/5=1,5