відомо що в трикутнику АВС кут А більший за кут В удвічі а кут С більший за кут В утричі знайти

кути трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Шабунин Даниил.

Пошаговое объяснение:

Нехай кут В=х, тоді кут А=2х, а кут С=3х. А разом 180°

Отримали рівняння

х+2х+3х=180

6х=180

×=30

Отже, кут В= 30°, кут А=2*30=60°, а кут С=3*30=90°